V580DK1-KS2 Rev.HA

| Paneelmodel | V580DK1-KS2 Rev.HA |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 3840×2160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| V580DK1-KS2 Rev.HA prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel-formaat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Aktiewe area | 1270.08(H)×721.44(V) mm |
| Bezel Area | 1275.3(H)×726.7(V) mm |
| luminance | 360 cd/m² (Typ.) |
| Bekyk rigting | Symmetry |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Ondersteuning Kleur | 1.07B 99% (CIE1931) |
| gewig | 19.1±0.1Kgs |
| Raamkoers | 120Hz |
| opset | RGB Vertical Stripe |
| Oorsig Dim. | 1290.3(H)×744.7(V) ×28.6(D) mm |
| behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Reaksie tyd | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Bedryfsmodus | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Ligbron | WLED , 30K hours , With LED Driver |
| Raakpaneel | Without |
| Interface Type | 97 pins V-by-One 16 lane , Connector |
| Kragtoevoer | 12.0V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA.
INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "V580DK1-KS2 Rev.HA"
- INNOLUX V580DK1-KS2 Rev.HA
- V580DK1-KS2 Rev.HA datablad
- V580DK1-KS2 Rev.HA beeld
- V580DK1-KS2 Rev.HA prys
- V580DK1-KS2 Rev.HA verspreider
